Президент Віктор Янукович виступає за відміну мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення за умови створення системи держконтролю за її використанням.

Про це він сказав у своїй відповіді на поради журналу “Корреспондент” йому як новому президенту.

“Якщо продаж землі стане дієвим кроком до підвищення продуктивності сільського господарства і створить умови для залучення інвестицій в цей сектор – я за такий крок. Головне, щоб в разі запуску повноцінного ринку землі був забезпечений суворий контроль з боку держави за використанням земельних ресурсів”, – сказав Янукович у відповіді на пораду журналу: “Віддайте землю в хороші руки”.

Президент підкреслив, що також мають бути створені необхідні правові гарантії для селян-власників земельних паїв.

Нагадаємо, 2 лютого набрав чинності закон про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 2012 року, прийнятий Верховною радою 19 січня.

tsn.ua


Comments

Прокоментуй!

(Обов’язково)
(Обов’язково, не публікується)
  • Каталог

  • Стрічка RedTram

    Loading ...
  • Оголошення

  • Новини від Главпорт

    Завантаження...
  • Архів новин

  • Мета

  • Гороскоп

    Загрузка...