“Дніпро” і “Карпати” вийшли у плей-офф Ліги Європи

“Дніпро” з рахунком 2:0 переміг сербський “Спартак Златібор”, а “Карпати” з мінімальним рахунком здолали “Зестапоні”.

“Дніпро” – “Спартак” – 2:0 Дніпропетровський “Дніпро” та львівські “Карпати” успішно подолали бар’єр третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

У грі-відповіді “Дніпро” з рахунком 2:0 переміг сербський “Спартак Златібор” (перша гра завершилась з рахунком 1:2). Рахунок на 45-й хвилині відкрив Євген Селезньов. А на 48-й хвилині перевагу українців подвоїв Маріо Холек.

“Карпати”, вигравши першу зустріч з рахунком 1:0, гру у Зестапоні проводили другим номером і надійно оборонялись. А вже в доданий час “Карпатам” посміхнувся успіх. Худоб’як зручно викотив м’яч Кожанову, а той влучним ударом поставив крапку в протистоянні.

Вже у п’ятницю львів’яни і дніпропетровці, як і харківський “Металіст” з сімферопольською “Таврією” дізнаються своїх наступних суперників. Жеребкування плей-офф Ліги Європи стартує о 14.30 за київським часом.