Скільки корупціонерів засудили в Україні за півроку

У суді вже встигли розглянути трохи більше 2 тисяч справ

За шість місяців цього року українські суди засудили до позбавлення волі за корупційні оборудки більше 120 осіб. Про це йдеться у статистиці Верховного Суду, оприлюдненій під час прес-конференції, передає “Укрінформ”.

Як стало відомо, загалом 121 корупціонер отримав свій вирок. З них 33 посадовця засудили до обмеження волі та 265 присудили штраф.

Також на прес-конференції повідомили, що за півроку до судів надійшли 4444 кримінальні справи про корупційні злочини та справи про адмінправопорушення, пов’язані з корупцією.

Нині ж у суді встигли розглянути трохи більше 2 тисяч справ. У результаті, до відповідальності притягнули 1373 особи, зокрема 469 – за вчинення корупційних злочинів і 903 особи – за адмінправопорушення, пов’язані з корупцією.

Найбільше відповідали за корупцію у суді представники Нацполіції та МВС – 58 людей, а також військовослужбовці – 44 особи. Також за півроку засудили 29 працівників ДПСУ; одного працівника СБУ; 19 сільських, селищних і міських голів; 32 посадовців місцевого самоврядування.

Утім, статистика свідчить, що за шість місяців жодного суддю чи працівника НАБУ та НАЗК не було притягнуто до відповідальності за такі злочини.

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Обов’язково)
(Обов’язково, не публікується)