Гороскоп на 18 січня 2018 року. Що сьогодні віщують зірки

Сьогодні гороскоп ніби навмисно створений для того, щоб домагатися свого: зірки наділяють такими якостями, як рішучість, енергійність, пробивні здібності і здоровий егоїзм.

Не дивно, що з цієї причини сильно загостриться конкуренція в будь-яких сферах життя – від роботи до любові. Багато хто захоче довести свою перевагу або просто будуть впевнені в тому, що краще за інших знають, як діяти.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Щоб день пройшов конструктивно і приніс вам масу можливостей, зірки радять зосередитися на досягненні своїх цілей, а не на протиставленні себе оточуючим і з’ясуванні того, хто головніший.

ОВЕН

Сьогодні – чудовий день, коли почуття Овна будуть перебувати в рівновазі. Зірки гороскопу дарують йому гармонію зі світом і з собою, і це відчують всі, хто знаходиться з ним поруч. Завдяки своїм позитивним емоціям, Овен буде нескладно завоювати прихильність людей і, якщо потрібно, заручитися їх підтримкою. Цей день ідеальний для нових знайомств, спілкування, романтики, подорожей, творчості. Проведіть його поруч з тими, хто вам дорогий, – вас чекає море радості, щирості і любові!

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні – відмінний день для того, щоб Телець зайнявся своєю кар’єрою або рішенням інших амбітних завдань. День наділяє його такими рисами, як організованість, сила волі і здатність рухатися до мети (особливо, якщо це гідна мета). Зірки гороскопу обіцяють, що, направивши енергію в потрібне русло, Телець зробить упевнений крок вперед. Єдине «але»: в будь-яких справах йому не варто покладатися на оточуючих – в плані відповідальності і дисципліни їм до Тельця нині як до Місяця далеко.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні у Близнюків є шанс переконатися в справедливості прислів’я «Не було б щастя, та нещастя допомогло». Є велика ймовірність того, що якісь несприятливі, на перший погляд, обставини в результаті обернуться для Близнюків удачею. Так що не варто нарікати на долю і робити поспішні висновки: нині цілком може виявитися так, що під виглядом не дуже позитивних подій доля підкине Близнюкам приємний сюрприз!

РАК

Цікаві життєві історії читайте у газеті «Екстра Закарпаття»

Сьогодні  Рака очікує день величезних можливостей, причому ці можливості не залежать від виникаючих на його шляху перешкод. Навпаки, Рак буде налаштований по-бойовому, так що перешкоди і складні завдання лише розпалять його азарт. Те ж саме стосується і суперників: вони будуть стимулювати Рака, виконуючи для нього роль червоної ганчірки перед носом бика. Так що не Раку слід побоюватися перешкод, навпаки – саме вони змушують його боротися і перемагати!

ЛЕВ

Сьогодні Льву в кожній із сфер життя може надійти досить приваблива пропозиція, однак перш ніж на неї погоджуватися, зірки гороскопу радять як слід подумати. Можливо, пропозиція дійсно виявиться вигідною, а може, в ній криється підступ. Щоб це з’ясувати, Льву слід зібрати якомога більше інформації і лише потім прийняти рішення. Якщо ж Лев поквапиться з відповіддю, то ризикує програти, адже, як відомо, не все те золото, що блищить.

 ДІВА

Сьогодні зірки гороскопу попереджають Діву про те, що до справ не варто ставитися надто серйозно. Особливо це стосується побутових питань, рутини і дрібниць. Страшно уявити, яка напруга може виникнути, якщо намагатися зробити все правильно, «від і до», обурюючись про найменшу помилку! Діва ж буде налаштована так, що будь-яка неправильність здатна позбавити її душевної рівноваги. Втім, виправити це неважко: досить подивитися на себе з боку і не забувати про почуття гумору.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні події сприяють Терезам, а доля може підкинути їм приємний сюрприз. Не виключено підвищення по службі, подарунок, незаплановані гроші. Єдиний підступ дня – це відносини з оточуючими: Терези можуть випадково зіпсувати їх, надто зосередившись на собі і своїх успіхах. Можливо, домагаючись свого, вони будуть занадто штовхатися ліктями або ж навпаки, їх досягнення викличуть заздрість. Як би там не було, Терезам варто вести себе скромніше, намагаючись не зачіпати чужі почуття.

СКОРПІОН

Сьогодні день Скорпіона обіцяє бути наповнений емоціями і душевним спілкуванням! Зірки гороскопу радять йому присвятити якомога більше часу коханій людині, друзям і рідним. Навіть просте проведення часу в колі близьких подарує Скорпіону потужний заряд позитивної енергії. Якщо ж між Скорпіоном і близькою людиною назріла важлива розмова, краще за все, не відкладаючи, провести її саме в цей день: нині Скорпіону можна не турбуватися про те, чи правильно його розуміють.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні Стрілець здатний демонструвати велику активність в справах, однак зірки гороскопу застерігають його від поспішних вчинків і рішень. День схиляє Стрільця до того, щоб спочатку діяти, а потім вже думати, і це здатне позначитися на справах не кращим чином. Щоб не наламати дров, Стрільцеві необхідно не подаватися емоційним поривам, приборкувати своє нетерпіння і діяти за правилом: «Сім раз відріж», тобто «відміряй»…

КОЗЕРІГ

Сьогодні Козеріг має шанс відчути себе на коні! День наділяє його такими якостями, як рішучість, цілеспрямованість і проникливість, завдяки чому навіть складні справи будуть даватися йому легко. Козеріг здатний розібратися в заплутаній проблемі, знайшовши шляхи її вирішення. Його плани будуть відрізнятися чіткістю, а дії ефективністю, причому це стосується не тільки його власних справ, а й проблем оточуючих – Козеріг охоче проявить широту душі і допоможе тому, хто до нього звернеться за допомогою.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні день дарує Водолію величезний, практично безмежний, потенціал! Головне для нього – не упустити момент, щоб скористатися всіма сприятливими можливостями. Зірки гороскопу закликають Водолія не сидіти вдома – адже під лежачий камінь вода не тече – а намагатися бути в центрі подій. Наслідуючи цю пораду, Водолій здатний багато чого досягти: день надасть йому шанс змінити своє життя в кращий бік. Ну а якщо він цим шансом не скористається, його право. Як то кажуть, «не хочу» – ось причина, «не можу» – лише привід.

РИБИ

Сьогодні зірки гороскопу схиляють Риб до того, щоб провести цей день в тиші – і зовнішній, і внутрішній. Настав час відсторонитися від того, що відбувається, щоб поглянути на події з боку. Щоб налаштуватися на медитативну хвилю, Рибам досить уникати активного спілкування, прислухаючись до голосу підсвідомості. Неквапливі роздуми, розслаблююча ванна, ароматичні свічки або навіть просто ліниве лежання на дивані допоможуть Рибам заглянути в себе, знайшовши відповіді на хвилюючі їх питання.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено