В Ужгороді готують Успішних жінок Закарпаття

Успішні. Впливові.  Відомі. Лідери. Керівники. Матері. Дружини. Доньки…

Закарпатська газета «НЕДІЛЯ» завжди дивує читачів своїми грандіозними проектами.

У цьому році, уже незабаром, проект «Успішні жінки Закарпаття» вийде в новому форматі – спеціальним журналом, який саме готується до виходу.

Раніше газета «НЕДІЛЯ» вже багаторазово презентувала закарпатцям імена найбільш успішних  жінок, які є еталоном і прикладом для наслідування іншим. Але цього разу все буде набагато цікавіше.

Наш край справді багатий на талановитих  людей, на яскравих ініціативних особистостей, тож якщо у минулі роки рейтинг включав  25 жінок, то зараз їх буде уже  50. Крім того, багато представниць прекрасної статі щоразу входить до числа ТОП-100, що виходить у рамках іншого проекту – «Впливові люди Закарпаття». Тож наразі жінок виокремлено у спеціальний журнал іншого успішного проекту газети «НЕДІЛЯ».

І це неймовірно! Це дійсно визначна подія для Закарпаття!

Новий проект «НЕДІЛІ» відкриє для людей надзвичайно цікаві імена успішних представниць різних сфер – як бізнесу, так і політики, науки, мистецтва, освіти та інших галузей, які можуть поділитися з іншими власними секретами свого визнання. Вони ж добре знають, якою є дорога до успіху. І вже зовсім скоро ви зможете дізнатися, хто вони, найбільш впливові жінки Закарпаття?

zakarpatpost.net

 

Коментування вимкнено