Чи є на Закарпатті молодіжна політика?

Про це у прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» ми попросили розповісти голову Закарпатського підрозділу Національної молодіжної ради України Олену БІЛАНІНУ.

– В українській мові політика – слово багатозначне,нагоосила вона. –  Тож часто коли кажу десь, що в нас молодіжна політика, у багатьох виникають асоціації із певними чиновниками, урядовцями, депутатами.

Тому тут комплекс заходів у нас широкий. Якщо ж говорити про політичні партії, то деякі старі починають відновлюватися,створюються нові, в яких є молодіжний рух.

Туди йде молодь дуже активна, яка хоче робити багато позитивних змін. Хоча є й відсоток молоді, який робить це через гроші, принаймні, сподівається їх отримати… і в великій кількості. Але такі люди є в кожній професії. Коли в силу своєї роботи спілкуюся з представниками різних партій, завжди розповідаю їм про те, що дуже важливо, аби ми мали політичну культуру… особливо серед молоді, яка бачить себе у політиці, щоб не було перебігання з партії у партію, щоб вибір був усвідомленим. Молодь повинна розуміти, що є ґрунтовна політична кар’єра. Скажімо, як у Білла Клінтона. Уже в 20 років він знав, що йому потрібно зробити для службового зростання. Наші ж політики не враховують: те, що вони роблять у юності, колись може негативно вплинути на їх подальшу долю у політиці.

Тому тим, хто обирає саме цей напрямок, для початку завжди раджу обрати дві-три лінії для самовизначення, щоб не було так, що нині я займаюся сільським господарством, а завтра – питаннями молоді чи енергетики. Радує те, що представники партій більше уваги почали звертати на освітній компонент, тобто хочуть бачити в своїх рядах людей розумних, комунікабельних, гнучких, освічених.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено