Якою буде сьогодні, 13 лютого, погода на Закарпатті. Що про морози розкаже іній?

Сьогодні на Закарпатті трохи потеплішає, місцями пролітатиме сніг

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде – 0, удень – +4 градуси. Весь день буде хмарним. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде -3, удень – +4 градуси. Ранок очікується ясний, а вдень та ввечері небо буде ховатися за хмарами. Без опадів.

У Волівці – -6 уночі і  0 градусів удень. Хмарна погода протримається у Воловці увесь день. Вночі та вранці очікується дрібний сніг.

У Сваляві – -5 уночі і  +3 градуси удень. Весь день буде хмарним. Вночі та вранці очікується дрібний сніг.

У Тячеві нічна температура становитиме -3, денна – +4. Ранкове прояснення не зробить великої погоди на фоні похмурого дня в цілому. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме 0, денна – +4.  З ранку до самого вечора небо буде вкрите хмарами. Вранці продовжиться нічний дрібний сніг, але ближче до середини дня він повинен закінчитися.

У Великому Березному – вночі -2, удень – +3 градуси. Хмарна погода буде триматися до самого вечора. Нічний дрібний сніг до ранку може посилитися, але незабаром повинен припинитися.

У Берегові та Виноградові – вночі -2, удень – +4.  Весь день  буде хмарним. Уночі буде дрібний сніг. Вранці, вдень та ввечері – без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  -8, вдень – +1 градус. Протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Рахові буде уночі -10, вдень температура підніметься до -3 градусів. Безхмарним небо буде лише вранці – день та вечір у Рахові очікуються похмурими. Без опадів.

13 лютого вшановується пам’ять святителя Микити, затвірника Печерського. У народі святий Микита вшановується як охоронець від пожеж, блискавок і засухи. Наші пращури помітили: якщо вдень 13 лютого з’явиться іній, то снігу в ніч на 14-е не буде, а якщо сніг все ж випадав, готувались до відлиги. Якщо цього дня посилювався вітер, вважалось, що він буде ставати все сильнішим, поки не перетвориться на буран.

zakarpatpost.net

 

Коментування вимкнено