Селфі за 50 гривень в Ужгороді більше не буде. Орлицю Діану конфіскували

Як раніше повідомляв zakarpatpost.net, в Ужгороді на площі Театральній хлопець із Дніпра пропонував за 50 гривень сфотографуватися з орлицею Діаною.

Утім шоу тривало недовго.

Захисники тварин підняли шум довкола поневолоного дикого птаха і наразі орлицю конфіскували. Про це повідомили представники ГО ФОРЗА.

“Вже протягом кількох днів в самому центрі міста, на Театральній площі, в Ужгороді усі охочі за 50 гривнів мали змогу сфотографуватися з екзотичним для міста птахом – орлом, якого чоловік тримав на мотузку. Ми викликали поліцію та екоінспекцію і після довгих 4 годин процедурних заходів орел знайшов тимчасовий притулок (до з’ясування усіх обставин) у ЗОЕНЦ.

Ця ситуація з птахом на мотузці має кілька важливих аспектів:
екологічний – чи здоровий птах, чи не потребує спеціальної допомоги, лікування;

юридичний – що далі буде з орлом, який має жити у дикий природі, і хто цим займеться, оскільки ми – ФОРЗА, не орнітологи, а просто небайдужі люди;
моральний – люди не тільки з байдужістю проходять повз, більше того – платять гроші, щоб зробити фото, більше того, коли ми намагалися пояснити, що це – птах, який знаходиться під захистом, занесений в Червону Книгу, вони селфилися або просто злобно казали, мовляв, майже хабара хочете. Тільки додам, що документів на птаха не було, нам показали фото ветеринарного паспорту “кота/собаки”, виданого в Івано-Франківську, у птаха під правим крилом 2 ранки, на фото видно.

Щиро вдячна усім, хто вже допоміг, консультував телефоном, буду також вдячна за поради, підтримку та розповсюдження інформації”, – йдеться у повідомленні.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено

  • 15.02.2018 | 16:44
    Васек каже:

    Птицу не конфисковали, а передали в ЗОЕНЦ на временное содержание. Решается вопрос о передаче ее в Колочаву в птичий питомник. Они готовы птицу принять, но наша бюрократия трусливая не позволяет это сделать быстро…..