На закарпатському приватному кордоні знесли спостережні вишки

Військова прокуратура Західного регіону України розслідує кримінальне провадження стосовно організатора так званого «приватного кордону» на Закарпатті на прізвисько «Докі», який підозрюється в організації заволодіння у групі із службовими особами Держземагентства в Закарпатській області через підставних осіб землями прикордонної смуги.

Внаслідок таких протиправних дій з державної власності вибуло понад 130 га вищевказаних земельних ділянок. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону України

У ході досудового розслідування вказаного кримінального провадження прокурорсько-слідчі працівники виявили 2 приватні спостережні вишки вздовж лінії державного кордону України, які правопорушники використовували для спостереження за прикордонними нарядами Державної прикордонної служби України. 16 лютого 2018 року указані незаконні споруди знесено.

Досудове розслідування триває. Встановлюється причетність інших осіб до скоєння вказаного кримінального правопорушення. Обвинувальний акт незабаром буде скеровано до суду для розгляду по суті.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено