Як у кіно! У Мукачеві пограбували банк: офіційні та неофіційні подробиці

За попередньою інформацією, яку підтвердили нашій редакції правоохоронці, зловмисники “вичистили” камери зберігання товарно-матеріальних цінностей (так званих “комірок”/”ячейок”) мукачівського відділення VS bank (колишній Volksbank), що розташоване на розі вулиць Космонавта Бєляєва та Валенберга, пише Mukachevo.net.

Як повідомили у міськвідділку поліції, повідомлення про пограбування до них надійшло сьогодні, 3 березня о 11:00 годині.

Про який саме банк йдеться, у поліції не інформують, зауваживши лише, що йдеться про “публічне акціонерне товариство  по вулиці Космонавта Беляєва”. Водночас, відразу кілька наших джерел як у правоохоронних органах, так і в самому VS bank підтвердили, що йдеться саме про цю установу.

– Співробітники установи заявили про крадіжку з камер зберігання товарно-матеріальних цінностей. На місці працювала слідчо-оперативна група, співробітники кінологічної та експертної служби.  Наразі поліція вживає ряд першочергових розшукових заходів щодо встановлення всіх деталей даної події та всіх причетних до крадіжки. Вирішується питання щодо правової кваліфікації події, – ексклюзивно прокоментували Mukachevo.net правоохоронці.

Ніякої іншої інформації поліція більше не надає. Водночас, як інформують джерела Mukachevo.net, пограбування відбулося вночі. Його виявили працівники зранку суботи і після консультацій з внутрішньою безпекою банку заявили в поліцію.

Ось будівля цього банку, вхід з вулиці Валенберга

За інформацією джерел Mukachevo.net, зловмисники потрапили до банку через дах 3-поверхового будинку, в якому розташований банк, і саме на 3-ому поверсі цієї будівлі й розміщене сховище з індивідуальними сейфами. За неофіційною інформацією, “вичистили” один із секторів сховище, близько 30-35 сейфів-пеналів.

А ось які розцінки на послуги індивідуальних сейфів у цьому відділенні банку.

Слід зауважити також, що за типовим договором на подібну послугу, банк не несе відповідальності за те, що знаходиться всередині сейфу. Утім, на яких умовах цю послугу надає VS bank наразі редакції з’ясувати не вдалося.

Довідково: до осені 2017 року VS bank (колишній Volksbank) належав опосередковано Сбербанку Росії, але минулого року стало відомо про купівлю цього банку Сергієм Тігіпком.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено