Хто підсовує ужгородцям сумнівні ліки

Днями до редакції закарпатської газети «НЕДІЛЯ» зателефонувала місцева пенсіонерка.

Жінка повідомила, що в Ужгороді є Інтернет-магазин, який ошукує закарпатців, розміщуючи на своєму сайті оголошення, які за змістом не відповідають дійсності.

«Нещодавно  разом із онучкою знайшла на одному з  сайтів оголошення, яке мене зацікавило. Йшлося про медичний препарат для покращення зору. До того ж ціна була дуже привабливою – 49 гривень. Крім того, значилося, що акція от-от закінчиться. Негайно оформила замовлення. За хвилину мені зателефонували. Але почуте шокувало. Приємний жіночий голос спочатку розпитував, що мене хвилює і на що я сподіваюся після того, як пройду курс лікування. Після цього мені розповіли про сам засіб, нахвалюючи товар і при цьому фактично повторюючи мої  ж слова про симптоми, яких я хочу позбутися. Але це нормально. «Диво-ліки!», – думала я, радіючи, що встигла замовити.  Утім далі почалося найцікавіше. Мені повідомили, що оскільки я стала учасницею акції, а мені потрібно для одного курсу (їх же  має бути декілька) придбати п’ять флакончиків, перший із них продадуть за 49 гривень, ще два – по 390, а інші два – по 500, бо саме такою є справжня ціна  ліків».

Жінка, вислухавши ще з півгодини нахвалювання краму, вирішила усе ж замовити, але порахувавши суму, а вийшло 1829 гривень без вартості пересилки, відмовилася, бо для її пенсії, яка становить всього 1600 гривень, сума виявилася захмарною. Та й проаналізувавши всю розмову з незнайомкою, зрозуміла, що стала жертвою хитрої фінансової схеми.

Після цього їй ще кілька разів телефонували, пропонуючи усе ж стати власницею чудодійного препарату.

Журналіст закарпатської  газети «НЕДІЛЯ» вирішив пересвідчитись, чи справді ужгородців так дурять.

Знайшовши сайт магазину, одразу кинувся в очі заголовок «Аптечне свавілля в м.Ужгород.
Як наші жадібні аптекарі вкотре приховували найбільш продаваний в Європі препарат для зору!»

З першого погляду така назва здатна викликати довіру в людини, адже ціни на ліки дійсно високі. Але ж не вищі, ніж у цій віртуальній крамниці.

Далі йшлося: «Уже 2 роки на європейському ринку присутній диво-препарат для відновлення зору. За ефективністю він в кілька разів перевершує лазерну корекцію зору і аптечні препарати і спрямований на усунення причин, а не симптомів поганого зорк. При цьому не шкодить здоров’ю, не супроводжується ризиками (на відміну від хірургічного втручання) і коштує в 12 разів дешевше».

Дивно, якщо засіб такий дешевий, то чому його продають по 500 гривень за баночку крапель.

Отже, ми вирішили за допомогою електронної пошти також оформити замовлення. Уже за хвильку і справді зателефонували з компанії.  Так само, як і нашій читачці, спочатку порадили розповісти про скарги, далі почали нахвалювати ліки, а відтак – повідомили про акційну оборудку і дуже вигідну пропозицію.

Цікаво, що адреси Інтернет-магазину на сайті не вказано, отже де він насправді розташований – загадка. При цьому кожному, хто заходить на сайт, видно віконечко, у якому написано про те, що акція закінчиться через добу. І дата при цьому щоразу змінюється. Тобто, коли б ви не побачили банер, на ньому щоразу писатиме, що акція триватиме до наступного дня.

Проте… знайшовши в Інтернеті назву компанії, виявилося, що вона здійснює доставки препарату не лише в нас, але й  по всій Україні, а  фірма «Здоров’я кожному», на яку і зареєстровано магазин,  взагалі знаходиться в Росії. Про яку ж Європу тоді йде мова у матеріалі на головній сторінці порталу?

Тож ужгородцям варто бути обережними перш ніж здійснювати сумнівні покупки. Та й такі серйозні проблеми із зором, як пропонують реалізатори ліків (відшарування сітківки, глаукома, катаракта та інші) одними краплями вилікувати взагалі не можна.

Марія УЖАНСЬКА, газета «НЕДІЛЯ», ексклюзивно для zakarpatpost.net

 

Прокоментуй!

(Обов’язково)
(Обов’язково, не публікується)