Якою буде сьогодні, 19 квітня, погода на Закарпатті. Чому погода нині має бути тихою?

Сьогодні на Закарпатті температура буде майже такою ж, як і вчора.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +9, удень – +20 градусів. Ясна погода буде триматися впевнено, вдень можлива недовга окупація неба хмарами. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +7, удень – +20 градусів. Хмарний день та похмурий вечір прийдуть на зміну ясному ранку. Без опадів.

У Волівці – +6 уночі і  +16 градусів удень. День буде хмарним – з самого ранку у Воловці небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Без опадів.

У Сваляві – +6 уночі і  +18 градусів удень. Ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка утримається у Сваляві до самого вечора. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +8, денна – +19 градусів. У Тячеві погода порадує нас безхмарним ранком, але вже у середині дня вона зміниться та буде похмурою до самого вечора. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +9, денна – +20. Починаючи з самого ранку й до пізнього вечора, небо у Перечині буде вкрите хмарами. Без опадів.

У Великому Березному – вночі +7, удень – +18 градусів.

День буде хмарним – з самого ранку у Великому Березному небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +8, удень – +21. Хмари, які з’являться у Береговому вдень, протримаються недовго – ввечері очікується ясна погода. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +6, вдень – +16 градус. В цей день хмар на небі не буде тільки вночі, а з ранку й до самого вечора у Міжгір’ї буде зберігатися похмура погода. Без опадів.

У Рахові буде уночі +5, вдень температура підніметься до +15 градусів. День буде хмарним – з самого ранку у Рахові небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Без опадів.

19 квітня вшановується пам’ять святого преподобного Євтихія, архієпископа Константинопольського. У народі святого Євтихія називали Тихим, оскільки погода у цей день частіше за все бувала саме такою. Коли видавався і справді тихий день, то селяни примітили: “Це – до врожаю ранніх хлібів”.

zakarpatpost.net

 

 

Коментування вимкнено