Що вирішив суд у справі надзвичайно жорстокого юного вбивці з Нижньої Апші

Апеляційний суд Закарпатської  області, задовільнив апеляційну скаргу прокуратури області та визнав незаконним рішення суду, яким неповнолітньому підозрюваному у вбивстві 15 – річного юнака з с. Нижня Апша, Тячівського району, змінено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Сьогодні, 23 квітня, виступаючи в судовому засіданні, прокурор наголосив, що розглядаючи 5 квітня, клопотання прокурора щодо продовження строку тримання під вартою, суд не мав права відпускати юнака додому, оскільки, згідно попередньої ухвали суду, він мав утримуватись під вартою до  13 квітня 2018 р.

Відтак, апеляційний суд Закарпатської області, погодившись з доводами прокурора про незаконність, необґрунтованість та невмотивованість, скасував ухвалу Ужгородського міськрайонного суду та постановив власну ухвалу, якою продовжив строк тримання під вартою до 13.05.2018 р.

Наразі, в рамках досудового розслідування, підозрюваний буде направлений до психіатричної лікарні для проведення стаціонарної комплексної судової психолого-психіатричної експертизи.

Першочергова кваліфікація даного злочину за ч.1 ст.115 КК України – умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині

Згідно санкції даної статті, юнаку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

zakarpatpost.net

 

Коментування вимкнено