На Тячівщині лісівники возять ліс через гірську річку: місцеві б’ють на сполох

Міст через річку Красношурка, який використовувався переважно для перевезення лісу, був зруйнований під час паводку ще в листопаді-грудні минулого року.

До редакції Голосу Карпат звернулись громадські активісти з села Красна Тячівського району з повідомленням про порушення природоохоронного законодавства працівниками лісництв, що знаходяться в межах Краснянської сільської ради.

За їхніми словами міст через річку Красношурка, який використовувався переважно для перевезення лісу, був зруйнований під час паводку ще в листопаді-грудні минулого року. З тих пір він не відновлений. Проте, як зазначили селяни, це не заважає щодня переправляти через річку 30-40 гружених деревиною вантажівок ЗІЛ.

Жителі Красної також кажуть, що звертались з цього приводу приводу і до Мокрянського держлісгоспу, і до керівника ЗакОУЛМГ Валерія Мурги, і до рибохорони, та реакції з боку відповідальних органів не послідувало. Звернення до держлісгоспу з приводу відновлення мосту також не було почуте.

Активісти запевняють, що налаштовані рішуче та сподіваються що через ЗМІ зможуть “достукатись” до вищезгаданих держустанов та їхніх керівників.

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Обов’язково)
(Обов’язково, не публікується)