Погода на Закарпатті на сьогодні, 19 липня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде досить тепло, але  дощитиме, місцями – грози.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +17, удень – +24 градуси. З ранку до самого вечора небо буде вкрите хмарами. Дощ із грозою, який розпочнеться у другій половині дня, не утримається довго і до приходу вечора закінчиться.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +16, удень – +26 градусів. З ранку до самого вечора у Хусті небо буде вкрите хмарами. Удень очікується дощ із грозою, проте до приходу вечора він закінчиться.

У Воловці – +15 уночі і  +22 градуси удень. Весь день у Воловці буде хмарним. Нічний дрібний дощ до ранку стихне. Удень очікується дощ із грозою, якому ввечері на зміну прийде дрібний дощ.

У Сваляві – +14 уночі і  +24 градуси удень. У Сваляві протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Дощ йде впродовж усього дня, а надвечір спостерігатиметься посилення опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +16, денна – +26 градусів. У Тячеві сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Уночі очікується дрібний дощ. Вранці – без опадів. Удень та ввечері йтиме дощ із грозою.

У Перечині – нічна температура становитиме +18, денна – +24. Хмарна погода протримається у Перечині увесь день. Удень піде дощ із грозою, але до приходу вечора він повинен припинитися.

У Великому Березному – вночі +15, удень – +23 градуси. У Великому Березному хмарна погода буде триматися до самого вечора. Уночі очікується дрібний дощ. Вранці – без опадів. Удень йтиме дощ із грозою, який ввечері зміниться дрібним дощем.

У Берегові та Виноградові – вночі – +17, удень – +27. Хмарна погода протримається увесь день. Дощ із грозою, який розпочнеться у другій половині дня, не утримається довго і до приходу вечора закінчиться.

У Міжгір’ї – уночі  +15, вдень – +23 градуси. У Міжгір’ї хмарна погода буде триматися до самого вечора. Дрібний дощ йтиме вночі, але ще до приходу ранку закінчиться. У другій половині дня розпочнеться дощ із грозою, який ввечері перейде в дрібний дощ.

У Рахові буде уночі +13, вдень температура підніметься до +21 градус. У Рахові протягом усього дня погода буде похмурою. Нічний дрібний дощ до ранку стихне. Удень очікується дощ із грозою, який йтиме до самого вечора.

18 липня вшановується пам’ять мученика Єрмія. З давніх часів дійшла традиція на Єрмія варити варення з чорної смородини. Також у цей день вшановується пам’ять преподобної Мокрини (Мокриди). У народі говорили, що осінь по Мокриді потрібно дивитись, якщо 19 липня дощ, то і осінь буде дощовою: “Мокрида мокра – і осінь мокра”.

Народні прикмети на 19 липня

  1. Якщо вранці пройтися босоніж по росі, то весь рік здоровим будеш
  2. Місяць на небі добре проглядається – буде багатий урожай
  3. Місяць 19 липня здається зеленуватим – прикмета того, що в найближчі дні почнуться дощі. Місяць здається 19 липня великим і туманним – можливо похолодання. Блискучий і білий місяць – буде холодна погода без опадів.
  4. Хмари пожовкли 19 липня – чекай дощу

zakarpatpost.net

 

Коментування вимкнено