Стало відомо, яких політичних лідерів хочуть бачити українці

62% українців висловили думку, що країні потрібні нові політичні лідери. Такими є результати опитування, проведеного фондом Демократичні ініціативи ім.Ілька Кучеріва та Центром Разумкова.

33,5% з них вважають, що нові лідери повинні з’явитися з нових політичних сил, ще 30% – з наявних політичних партій, де вони були на перших ролях. Нових політичних лідерів в громадських організаціях бачать 28% опитаних, ще 26% – з кіл гуманітарної або технічної інтелігенції, пише Новое время.

Також, згідно з опитуванням, більшість респондентів позитивно ставиться до того, що активісти стають політиками.

46% вважають, що саме так може статися якісне оновлення політики, а 29% впевнені, що такі політики зможуть реально впливати на ситуацію в країні.

Противники участі громадських активістів в політиці аргументують це тим, що в громадській діяльності активісти зможуть принести більше користі та громадськості, а також тим, що вони не зможуть стати впливовими політиками без потужних фінансових ресурсів і корупційних зв’язків (13%).

Опитування проводилося з 19 по 25 травня. Було опитано 2019 осіб в усіх областях України за винятком окупованих територій Донбасу і Криму.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено