Від $1 до $2 тисяч дивідендів лише за те, що живе на Алясці. Вражаюча розповідь українки

Американцям, які більше трьох років живуть на Алясці, щороку виплачують від $1 тис. до $2 тис. дивідендів. Це гроші від продажу нафти, які отримує кожен член сім’ї.

Про це Gazeta.ua розповідає Анастасія Боен із Луцька, яка живе а американському місті Анкорідж. На Аляску поїхала працювати нянею за міжнародною програмою. Там зустріла майбутнього чоловіка — Джейса.

“В Україні звикла займатися спортом і ходити на тренування. Тому, коли приїхала, одразу почала шукати тренажерний зал, – розповідає Анастасія Боен. – Так познайомилася із хлопцем, який займався оформленням нових клієнтів. Розговорилися і обмінялися візитівками. Вдома зрозуміла, що зал занадто дорогий. Абонемент відмінила. Але через тиждень Джейс подзвонив і запросив на каву. Почали разом гуляти, потім зустрічі переросли у стосунки і через кілька місяців одружилися”.

Подружжя мешкає у трикімнатній квартирі, яку орендує за $1050. У вартість входить водопостачання, адже в будинках парове опалення.

“У квартирі два поверхи. На другому – дві спальні та зал. На першому — гараж. Є невеличка прибудинкова територія. Додатково платимо лише за електрику. В середньому виходить від 40 до 70 доларів на місяць, – розповідає українка. – Із власниками житла завжди укладають контракт. За законом, якщо прожив десь більше місяця, наприклад у подруги, починаєш вважатися законним мешканцем. Фактично це умовна прописка, з якою жильця не так просто виселити. Також платять депозит вартістю місячної оренди. Його віддадуть по закінченню договору, якщо в квартирі немає пошкоджень. В іншому випадку — на ці кошти зроблять ремонт”.

Анастасія Боен із Луцька переїхала на Аляску, США

“На харчування для двох в місяць в середньому витрачаємо 300 доларів. Якщо ходити в ресторани, купувати морепродукти, то вдвічі більше. Щодо цін, то в оптових магазинах велика буханка хліба коштує 2 долари. Галон молока, в якому майже чотири літри, – від 3 до 4 доларів, 60 яєць — майже 10 доларів. Ціла запечена курка — 4,5 долара”, – каже Анастасія Боен.

Про своє життя на Алясці жінка знімає відео-блоги. Пропонуємо переглянути один із них.

Коментування вимкнено