Михайло Галустян у Києві вимагав 13 охоронців

Зірку “Нашої Раші” Михайла Галустяна лякають настирливі шанувальники. Київським організаторам гастролей зірки довелося надати 13 тілоохоронців, які б контролювали ситуацію за лаштунками та в залі.

До речі, не менш відомі його колеги, такі як Гарик Мартиросян, Іван Ургант, Олександр Цекало, пересуваються без особистої охорони. А на запитання: “Ви не думали найняти охоронця?” – щиро бентежаться. Мовляв, публіку від нас охороняти не треба.

Близько п’яти років тому, ще до участі в гучному проекті “Наша Раша”, Михайло був учасником команди КВН “Стомлені сонцем”. Тоді артист пересувався містом не в окремій машині, а разом з колегами по команді, в автобусі. Вимоги, що висуваються до транспорту, були скромні: автобус типу “Ікарус” не пропонувати та щоб відкривались вікна. І не вимагав люксів в готелі, а лише звичайний номер в готелі. Охорона на всю команду була вдвічі меншою, ніж зараз на одного Галустяна.

А в гримерці бутерброди та мінеральна вода змінилися на свіжі фрукти, канапки з червоною рибою та м’ясом і також віскі дорогих сортів.

tsn.ua