Відпустка у Криму цього року обійдеться дорожче

Ціни на відпочинок у Криму цього літа будуть вищі, ніж минулого року мінімум на 10%, повідомила перший заступник кримського міністра курортів і туризму Марина Слесарєва.
Про це вона сказала в Ялті журналістам після відкриття міжнародного ярмарку “Крим. Курорти. Туризм – 2010”.

“Ціна у деяких – рідкісних, звичайно, – залишиться на колишньому рівні, у деяких зросте на 10-12%”, – повідомила чиновник.

Слесарєва пояснила подорожчання відпочинку збільшенням цін на продукти харчування. “Подорожчало абсолютно все”, – сказала вона.

Кримський курортник – різний. Є ностальгуючий, який ніколи не проміняє кримські красоти на пляжний відпочинок у Туреччині та Болгарії. Їдуть ті, для яких важлива ментальність, – вони не хочуть (відпочивати) за кордоном, не володіють мовами. Їдуть ті, які знають, що два тижні на ПБК можуть із трьома місяцями не зрівнятися, проведеними, приміром, у Краснодарському краї або на курортах Болгарії, за кліматичними умовами. Їдуть поправити здоров`я й на грязьові курорти. Популярні активні форми туризму, їдуть за цим, у тому числі москвичі люблять цю справу”, – сказала Слесарєва.

За даними Міністерства курортів та туризму Криму, курорти Краснодарського краю Росії мають намір утримати ціни на рівні минулого року.

“На виставці в Сочі, де були наші представники, вони (росіяни) говорили про те, що постараються утримати минулорічні ціни. Чи вдасться їм це зробити – покажуть виставки”, – сказала перший заступник міністра туризму Криму, повідомляє УНІАН.

gazeta.ua