Секс без презерватива корисний для мозку

Секс без презерватива корисний для психічного та фізичного здоров’я, а секс з презервативом – навпаки, веде до стресу і депресії.

Шотландський професор Броуді опублікував результати скандального дослідження.

Шквал критики викликав на себе провідний шотландський фізіолог професор Стюарт Броуді. Він опублікував дані дослідження, які свідчать про те, що секс без презерватива корисний для психічного та фізичного здоров’я, а секс з презервативом – навпаки, веде до стресу і депресії. Прихильники безпечного сексу вважають, що відсутність запобігання може вплинути на здоров’я набагато серйозніше.

Займатися сексом без презерватива корисно для психічного здоров’я, свідчить скандальне дослідження, проведене провідним шотландським фізіологом. Професор Стюарт Броуді з Університету Західної Шотландії зробив висновок, що незахищений гетеросексуальний статевий акт може значно поліпшити психічний стан як чоловіків, так і жінок. Більш того, містер Броуді стверджує і зворотне: секс з використанням презерватива пов’язаний з гіршим психічним здоров’ям, стресом, депресією. Такі заяви негайно піддалися критиці поборниками сексуального здоров’я, які зайвий раз нагадали, що незахищений секс веде до небажаних вагітностей і хвороб.

Професор Броуді впевнений, що людська натура від природи запрограмована на отримання задоволення від незахищеного сексу. На його думку, причиною цього є те, що такий секс дає парі еволюційні переваги, тобто, більше шансів на розмноження, підтримання роду. Його висновки опубліковані в академічному журналі Archives of Sexual Behaviour. Броуді сказав: “Еволюція не політкоректно, тому з широкого спектру можливого сексуальної поведінки тільки одне погоджено з найкращим психічним і фізичним здоров’ям, і це єдиний тип сексуальної поведінки, яка придатна для еволюції. Це не випадковість”.

Висновки професора базуються на дослідженні сексуальної поведінки 99 жінок і 111 чоловіків у Португалії. Вони заповнювали анкети, що стосуються задоволення від інтимного життя і використання контрацепції. Використовуючи шкалу психологічного здоров’я, розроблену в Канаді, Броуді прийшов до висновку, що використання презерватива асоціюється учасниками опитування зі стресом. Ті, хто займався незахищеним сексом, краще справлялися зі стресом. Також у них було краще психічне здоров’я.

Тоні Керрідж з Marie Stopes International, провідної організації, що займається сексуальним і репродуктивним здоров’ям, сказав з приводу дослідження: “Я уявляю, якою буде результат, якщо опитати цих людей, коли у них з’являться захворювання, що передаються статевим шляхом або небажана вагітність”.

tsn.ua