Україна завершила Паралімпіаду на 5-му місці

У Ванкувері завершились X зимові Паралімпійські ігри. Українські спортсмени вибороли 19 медалей – 5 золотих, 8 срібних та 6 бронзових.

У останній день змагань наші паралімпійці вибороли золото і срібло у лижному спринті на 1 кілометр.

Зокрема, Олександра Кононова стала золотою медалісткою серед учасників, які виступають стоячи, випередивши японську і російську суперниць. У Кононової це третє золото Паралімпіади.

Олена Юрковська – друга у фіналі спринту серед тих, хто виступає сидячи. Перемогла італійка. Третя – представниця Білорусі.

У медальному заліку Паралімпіади Україна посіла п’яте місце, пропустивши вперед Німеччину (13 золотих медалей), Росію (12), Канаду (10) та Словаччину (6).

За кількістю медалей Україна (19 нагород) ділить третє місце з Канадою (19 медалей – 10, 5 і 6). Перше у Росії (38 медалей – 12, 16 і 10), друге у Німеччини (24 – 13, 5 і 6).