Закарпаття: Напередодні Великодня на кордоні почастішали випадки спроб незаконного ввезення продуктів харчування

Минають останні дні Великого посту, незабаром християни всього світу святкуватимуть Великдень. Напередодні світлого свята Христового Воскресіння на кордоні почастішали випадки спроб незаконного ввезення до України продуктів харчування, адже пасхальний стіл повинен бути багатим та різноманітним.Однією з причин такої „активізації” є стрімке підвищення цін на продукти в Україні, внаслідок чого деякі з них дешевше придбати з-за кордоном, зокрема в сусідній Угорщині.

З початку року Виноградівською митницею складено 32 протоколи про порушення митного законодавства, у яких предметом порушення виступають продукти харчування на загальну суму 23 188 грн. Що стосується асортименту переміщуваних харчових продуктів, це переважно борошно, крупи, приправи, макаронні та м’ясні вироби.

До прикладу, 24 березня інспектори митної служби склали протокол про порушення митних правил на гр. України, який намагався ввезти в Україну з Угорщини 41 кг м’ясопродуктів (29 кг ковбасних виробів та 12 кг печінкового паштету) через пункт пропуску „Лужанка”.

 З метою уникнення подібних непорозумінь під час перетину кордону нагадаємо, що норми ввезення продуктів харчування на митну територію України регламентуються Постановою Кабінету Міністрів України № 1652 від 13.12.01 „Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України продуктів харчування для власного споживання та перелік предметів, що не можуть бути віднесені до особистих речей громадян”. Відповідно до якої, громадяни можуть ввозити на митну територію Українипродуктихарчуваннядля власного споживання на загальну суму до 50 євро на одну особу в таких обсягах:

 в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, – у кількості не більше ніж одна упаковка або загальною масою,яка не перевищує 2 кілограмів, кожного найменування на одну особу;

 без упаковки – у кількості,щоне перевищує 2 кілограмів кожного найменування на одну особу;

 без упаковки як неподільний продукт, готовий до безпосереднього вживання, у кількості 1 одиницякожного найменування на одну особу, повідомила zakarpatpost.net Головний інспектор зв’язків з громадськістю Христина Герасимюк.

zakarpatpost.net