На Закарпатті створено обласний комітет з економічних реформ

Розпорядженням голови Закарпатської облдержадміністрації Олександра Ледиди від 1 квітня цього року в області утворено комітет з економічних реформ. Очолив його сам голова облдержадміністрації, виконавчим секретарем став заступник голови Володимир Гоблик.
До комітету також ввійшли заступник голови облдержадміністрації Віктор Лукеча, заступник голови–керівник апарату облдержадміністрації Михайло Попович, керівники профільних управлінь та відділів облдержадміністрації, депутати обласної ради, науковці.
Як повідомили в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА, основним завданням цього консультативно–дорадчого органу є впровадження системних економічних реформ, спрямованих на вихід із фінансової та економічної кризи, на забезпечення сталого економічного розвитку області як передумови зростання добробуту її населення.
Засідання комітету є відкритими і гласними. Тому, розпорядженням передбачається створення умов для присутності на них представників засобів масової інформації, а відповідна інформація розміщуватиметься на веб-сайті облдержадміністрації.