На Закарпатті гвалтівник спокусив 6-річну дівчинку шоколадною цукеркою

…Того березневого дня 31-річний Віктор, житель одного з сіл Мукачівського району Закарпатської області, з самого ранку пиячив.  Після чималої дози випитого, молодик вийшов просвіжитися на подвір’я. У цей час вулицею поверталася додому 6-річна Яна. Побачивши дитину, Віктор люб’язно запропонував їй шоколадку. Не підозрюючи нічого лихого, дівчинка подякувала за гостинця. А господар запропонував їй зайти у помешкання, де нібито є ще багато цукерок. У кімнаті на столі дівчинка побачила пляшку з рідиною, схожою на компот, тому попросила дати їй напитися. Це було вино. Однак господар налив склянку цього напою і запропонував його дитині…
Далі підійшов до дівчинки і безцеремонно почав її обмацувати та знімати одяг. Роздягнувши дитя, нелюд взявся за справу. Та після чималої випитої дози спиртного у нього нічого не виходило. Тоді негідник почав силувати дівчинку до мерзенних дій. Здогадавшись про лихі наміри п’яного дяді, Яна щосили від нього відбивалася, кричала, кликала на допомогу. Однак мерзотник затуляв їй рота…
Нарешті дитині вдалося вирватися з «обіймів» ґвалтівника, і вона, схопивши свій одяг, щосили вибігла з будинку. У той час  29-річна мати не на жарт розхвилювалася – дочка повинна була вже давно повернутися додому. Почувши стукіт  у двері, жінка полегшено зітхнула. Та тільки-но дівчинка зайшла в хату, ковтаючи сльози,  мати  зрозуміла: трапилося щось лихе.  Вона  поцікавилася у доньки, що ж її так налякало.
– Мене запросив у гості дядько Віктор і… приставав, – мовила крізь сльози дитина. Знервована мати зателефонувала у чергову частину Мукачівського райвідділу ГУМВС. На місце пригоди виїхали начальник цього підрозділу Михайло Лендєл, його перший заступник Василь Токар, начальник карного розшуку Володимир Севч, його заступник Василь Тромпак та інші оперативники.
Віктора знайшли вдома. З його голови ще не встиг вивітритися хміль. Побачивши перед собою працівників міліції, п’яний здивовано витріщив очі, а коли його забирати в райвідділ страшенно обурювався і лаявся.
Як стало відомо, затриманий проживає у будинку тільки з матір’ю. Свого часу за скоєння згвалтування він уже побував у місцях не вельми віддалених. Та, очевидно, це не стало уроком для нього. Тому й не дивно, що після повернення з тюрми не зміг влаштувати своє особисте життя. Яка ж дівчина вийде заміж за колишнього гвалтівника. У селі навіть подейкують, що Віктор має любовні зв’язки… зі своєю матір’ю. Зрештою, це  повинно встановити  слідство. За цим фактом порушено кримінальну справу. 
Іван ЛАДЖУН, ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області