24-річний житель Ужгорода загинув із вини роботодавця

Територіальне управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області завершило розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався в ужгородському ТОВ “Інформ-Центр”.
24-річний різноробочий товариства Янош К. помер від отриманих  при роботі з автонавантажувачем множинних травм.
– Комісія з розслідування нещасного випадку пов’язала останній з виробництвом, – констатував її голова, заступник начальника управління Богдан Дорош. – На її пропозицію Територіальне управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області анулювало дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію  аналогічного обладнання та механізмів, виданий товариству 27 жовтня минулого року. З обставинами та причинами нещасного випадку зі смертельним наслідком ознайомлено всіх працівників ТОВ “Інформ-Центр”, розроблено заходи з усунення інцидентів такого характеру в майбутньому.
За словами Богдана Дороша, відповідальність за створення належних та безпечних умов праці несе роботодавець. Тож  особами, які допустили порушення вимог нормативних актів з охорони праці, що призвело до трагедії, визнані директор ТОВ “Інформ-Центр” Вадим Бортник, котрий допустив до керування автонавантажувачем водія без відповідної кваліфікаційної підготовки, та начальник виробництва ТОВ “Інформ-Центр” Олександр Іванов, котрий не здійснював контролю за дотриманням працівниками правил і норм охорони праці і техніки безпеки, виробничої та трудової дисципліни, правил внутрішнього трудового розпорядку, допустивши до керування навантажувачем різноробочого Яноша К.