У Чопі молодіжка ФК “Закарпаття” програла одноліткам ФК “Карпати” – 1:3

24-й тур. 10 квітня 2010 року, 14:00. “Локомотив”, Чоп. 500 глядачів. +14С. Судді: О. Зубарєв (Слов’янськ), І. Гарлач, І. Староста (обидва – Ужгород).
Делегат: О. Лазенко (Чернівці).

Закарпаття”: Михайлов (Лютнянський, 46), Кузьма (Андронік, 46), Молнар, Шендрік (Малиш, 46), Бабич (Гелетей, 57), Шукаль, Шехевцов, Вах, Трухан, Русин (Русин), Поп.
Запасні: Ряшко, Коваленко.
Головний тренер – Михайло Іваниця.

Карпати”: Піцан, Луцик, О. Тарасенко, Гурський (Підвірний, 90+1), Сагайдак, Куцяба, Озарків (Бідловський, 88), Мартинюк (Гірський, 67), Габовда (Родевич, 90+1), Фурта (Омельченко, 61), Гордійчук (Гудима, 46).
Запасний: Мисак.
Головний тренер – Роман Толочко.
Голи: Поп, 2, Бабич, 35 (авт.) – Гудима, 65, Габовда, 83.
Попередження: Вах, 34 – Гірський, 78, Гурський, 88.

Молодіжка “Карпат” взяла заплановані три очки у матчі проти аутсайдера першості – ужгородського “Закарпаття”.
Матч, що відбувався у Чопі, розпочався з голу господарів. “Карпати” вже на першій хвилині пішли вперед, обрізалися, не встигли зорієнтуватися у ситуації і, як наслідок, пропустили. Відзначився ужгородець Поп. Але територіальною перевагою господарі не володіли. “Карпати” постійно нагнітали ситуацію біля воріт “Закарпаття” і таки забили. Правда, не без допомоги самих ужгородців. Після силового прострілу від Сагайдака, Бабич головою зрізав м’яча у власні ворота. За рахунку 1:1 команди пішли на перерву.
Роман Толочко, очевидно, виписав гравцям порцію прочухана – тренер все ж планував, що забивати будуть саме його хлопці. І такий метод дав позитивні плоди. Спершу Гудима відправив м’яча під перекладину. У цьому випадку асистував йому Андрій Сагайдак – гріх було не забити з трьох метрів. А згодом, за кілька хвилин до фінального свистка, той же Гудима віддав пас на Омельченка, Олексій вийшов сам на сам, але не поскупився – віддав м’яча вільному Габовді – рахунок став 1:3 на користь “Карпат”.
Тепер на підопічних Романа Толочка чекає фактично гра за золоті медалі молодіжної першості проти “Шахтаря”.
Інформаційний центр ФК “Карпати”