Матч між ужгородським “Закарпаттям” і львівськими “Карпатами” завершився внічию — 1:1

Матч між ужгородським “Закарпаттям” та львівськими “Карпатами” завершився з рахунком 1:1. “Закарпаття” зуміло відігратися на останній хвилині зустрічі.
На 29 хвилині першого тайму Вільям Батіста (“Карпати”) відкрив рахунок: Кополовець навісив з 17 сектора, і Батіста головою переправив м’яч у сітку.
А на 2 доданій хвилині матчу (92) Владислав Микуляк (“Закарпаття”), якому вдався точний удар у нижній ближній кут воріт, зрівняв його.

“Закарпаття” – “Карпати” – 1:1

Голи: Микуляк, 92 – Батіста, 28

Закарпаття: Бабенко – Болохан, Малигін (Алексєєв, 78), Бойко (Невуче, 46), Комарницький – Райчевіч, Леандро, Трішович (Микуляк, 66), Гомес, Іванов – Давидов

Карпати: Тлумак – Ощипко, Тубіч, Мілошевіч, Федецький – Годвін, Ткачук, Худоб’як, Кополовець (Мартинюк, 80), Кожанов (Гурулі, 75) – Батиста (Зеньов, 68)

Попередження: Райчевіч (46) – Батіста (45), Худоб’як (53).

Удари (в ствір): 11 (4) – 8 (3).
Кутові: 9 – 3.
Офсайди: 6 – 3.