Новим керівником МНС України на Закарпатті став Мирослав Щербей

14 квітня колективу Головного управління міністерства з питань надзвичайних в Закарпатській області в Ужгороді перший заступник міністра МНС України Віталій Бут представив нового очільника відомства – Мирослава Щербея.
У заході взяв участь і голова облдержадміністрації Олександр Ледида.
 
Мирослав Щербей – не нова людина в оперативно-рятувальній службі. Свого часу він працював на різних посадах в МНС. Заступник міністра, представивши очільника відомства, побажав новопризначеному керівнику працювати самовіддано та ефективно, щоб служба, очолювана ним, і надалі гідно виконувала своє головне завдання – запобігати надзвичайним ситуаціям, а в разі їх виникнення – бути готовою до дій за призначенням.

До вітань приєднався й голова облдержадміністрації Олександр Ледида. Він відзначив, що для Закарпаття актуальним залишається питання протипаводкового захисту. За словами керівника краю від подальшої реалізації комплексної загальнодержавної комплексної програми “Тиса” залежить безпека багатьох населених пунктів краю.

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Мирослав Васильович Щербей народився 15 червня 1968 року на Воловеччині. Закінчив Львівський державний інститут фізичної культури та національний університет “Львівська політехніка”. З 1989 року працював викладачем, керівником фізичного виховання СПТУ-31 (м. Мукачево). З 1997 до 1999 року – заступник директора Закарпатського центру соціальних служб для молоді. З 1999 до 2000 року очолював Закарпатський центр соціальних служб для молоді. 2000-2003-ті роки – виконавчий директор, перший віце-президент обласного спортивного клубу “Закарпаття”. З 2003 до 2007 – Мирослав Васильович працював доцентом кафедри фізичного виховання УжНУ. З 2007 року – працює  в міністерстві з питань надзвичайних ситуацій. Обіймав посади провідного фахівця відділу професійної підготовки управління по роботі з персоналом ГУ МНС в Закарпатській області, радника міністра МНС, помічника начальника ГУ МНС в Закарпатській області. В червні 2009 року обраний головою Воловецької районної ради. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Нагороджений орденом “За заслуги” III ступеня.