Закарпаття: Порядок там, де про нього дбають всією громадою

Міжгірщина – наймальовничіший район Закарпаття. Та санітарний стан населених пунктів гірської глибинки бажає бути кращим. Таких висновків дійшли місцеві парламентарі на черговій сесії районної ради. Адже з кожним роком, підкреслювали вони, нагромаджуються проблеми побутових відходів, їх збирання та складування. Ускладнює становище і те, що на території району діє тільки одне паспортизоване сміттєзвалище. Одноразові ж заходи щодо організації впорядкування територій покращують ситуацію тільки на певний час.
У зв’язку з цим депутати накреслили конкретні завдання: залучати до благоустрою та озеленення населених пунктах широкі кола громадськості задля збереження та примноження краси верховинського краю, та щоб навчити молодь любити і дбати про рідну землю. Бо ж порядок там, де про нього дбають всією громадою.
Сьогодні у всіх населених пунктах району, – розповідає головний спеціаліст райради Іван Чуп, – прибираються присадибні угіддя, вулиці, дороги, тротуари, пішохідні переходи, зупинки міського транспорту, впорядковуються кладовища, створюються нові парки, алеї, квітники, розчищаються джерела, русла річок і потічки, канави, кювети тощо.
Не осторонь цієї справи стали й працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з її керівництвом. Вони вирішили дати лад Міжгірському парку відпочинку. Потрудилися на славу, адже тут залюбки відпочивають не тільки жителі міста, а і його гості.
Анна Романенчук, Закарпатська обласна рада