Сьогодні Віктор Янукович оголосив закінчення “великої перерви” в розвитку регіонів

15 квітня Президент України Віктор Янукович вперше після виборів зустрівся з Головами обласних державних адміністрацій.
«Велика перерва в розвитку регіонів, яка тривала кілька останніх років, завершилася», – сказав він.
Глава держави наголосив на кількох важливих для регіонів питаннях. Перше з них – забезпечення зростання аграрного виробництва. Президент запевнив, що селяни цього року можуть розраховувати на допомогу держави у придбанні паливно-мастильних матеріалів і добрив.
Президент також наголосив на необхідності створення муніципальних фондів та використання муніципальних кредитів для розвитку регіонів.
Крім цього, Віктор Янукович дав вказівки щодо підготовки до Євро-2012. Особливо Глава держави наголосив на проблемах, які є у Києві та Львові.
«Треба вже розпочинати підготовку до нового опалювального сезону, – так розпочав Президент обговорення з керівниками регіонів наступного питання, особливо наголошуючи на чіткій координації дій влади. – Усе повинно йти суворо за планом і абсолютно злагоджено. Повинен бути результат», – підкреслив Президент України.
На зустрічі також була порушена ще ціла низка питань – про енергозабезпечення, про оплату за спожитий газ, про впровадження у комунальному господарстві країни нових технологій. Відбулося коротке ділове обговорення проблем, які треба вирішувати в першу чергу, і зроблені висновки, дані чіткі рекомендації як керівництво до дій.