Закарпатські митники вилучили у болгарина автівку “MAZDA 6” з підробленими документами

19 квітня 40-річний чоловік у приватних справах прямував в Україну з Угорщини через митний пост „Вилок” Виноградівської митниці на власному автомобілі „MAZDA 6”.
Як повідомила головний інспектор зв’язків з громадськістю Виноградівської митниці Христина Герасимюк, згідно представлених до митного контролю документів даний транспортний засіб 2002 року випуску, однак, візуально оглянувши автомобіль, у митників виникла підозра стосовно його віку, а саме увагу привернув той факт, що даний тип кузова почав випускатися серійно з 2008 року,  крім того пробіг автомобіля складає всього 31 тис. км і  на деяких деталях (ремені безпеки, декоративні елементи салону, комплектуючі, електрообладнання) зазначено 2008 рік випуску.
В ході поглибленого огляду було встановлено, що ідентифікаційний серійний номер кузова автомобіля майже повністю знищено шляхом шліфування, а на його місці заклеєно металеву пластину з зовсім іншим номером.
Таким чином, громадянин Болгарії  перемістив через митний кордон України автомобіль „MAZDA 6”  з приховуванням від митного контролю шляхом підробки ідентифікаційного номера кузова автомобіля.
Як наслідок, складено протокол про порушення митних правил, автомобіль вартістю 257 тис. грн. вилучено. Його минуле вивчається.