У вівторок губернатор Закарпаття представив 4-х нових голів РДА

 У вівторок, 20 квітня, голова облдержадміністрації представив нових очільників чотирьох районів краю. Ці кадрові призначення були затвердженні відповідними розпорядженнями Президента України від 17 квітня.  Рахівщину очолив Дмитро Андріюк – успішний менеджер, який вдало проявив свої можливості у бізнесі. На новій посаді  Дмитро Дмитрович планує активно долучитися до відродження цього високогірного району.
 – Насамперед, йдеться про створення нових робочих місць. Вже проведені попередні переговори з інвесторами, які готові відновити потужне деревообробне виробництво в нашому районі, – розповів новопризначений голова РДА. – Плануємо й надалі активно залучати інвестиції. Актуальними в районі є проблеми з утилізацією побутових відходів, а також ремонт і відновлення доріг.
 Представляючи активу району нового очільника, голова ОДА Олександр Ледида додав, що в районі також чимало необхідно зробити для захисту населених пунктів від паводків.
 – Тут живуть працьовиті люди. Невирішених проблем є ще чимало. Над ними  і буде працювати нова команда,- зауважив керівник краю.

 ДЛЯ ДОВІДКИ: Дмитро Дмитрович Андріюк народився 16 червня 1967 року в селищі Ясіня Рахівського району. У 1996 році закінчив Львівський державний сільськогосподарський інститут. Спеціальність – механізація сільського господарства. Трудову діяльність розпочинав в Рахівському автопідприємстві. З 1987 до 1992 року Дмитро Дмитрович працює на різних посадах в колгоспі імені О. Борканюка (смт. Ясіня). З 1992 року – директор приватного підприємства «Крокус».
 Депутат Рахівської райради.

***
 Найбільший сільський район України – Тячівський, очолив Михайло Шелевер. Правоохоронець із багаторічним стажем обіцяє насамперед взятися за відновлення промислового потенціалу. Серед пріоритетів – вирішення проблем Солотвинського солерудника та реалізація нового проекту на базі Дубівського вертолітобудівного заводу. Ці першочергові крови він озвучив під час представлення.
 Звертаючись до присутніх у залі представників виконавчої влади, депутатського корпусу, сільських голів, Олександр Ледида наголосив на необхідності консолідації громади.
 – Пріорітетними мають стати інтереси району. Представники політичних сил повинні об’єднатися задля вирішення нагальних проблем, – вважає голова облдержадміністрації.
  Олександр Ледида також наголосив на проблемі зайнятості у гірських районах, адже чимало людей звідси їдуть на заробітки. На його думку, ситуація може покращитися після відновлення діяльності вільних економічних зон, які дадуть поштовх створенню нових робочих місць.
***
 ДЛЯ ДОВІДКИ: Михайло Іванович Шелевер народився 2 грудня 1954 року в селі Бедевля Тячівського району. У 1976 році закінчив історичний факультет УжДУ. З 1976 до 2005 року проходив службу в органах внутрішніх справ УМВС України  Закарпатській області. У 2005 році виходить на пенсію. У 2006 році – заступник директора приватного підприємства «Салвіл». Наступні два роки працює помічником-консультантом народного депутата України. З 2009 року – директор ТзОВ «Шел-Ков».
 Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня. Депутат Тячівської райради.

***
 Нового керівника Хустської райдержадміністрації Федіра Турчина Олександр Ледида під час представлення назвав ефективним державним управлінцем, який має значний досвід. Голова облдержадміністрації вважає, що Федір Федорович може зробити ще чимало корисного для рідного району. В свою чергу, для нового керівника Хустщини головним завданням є формування дієвої команди, яка зможе взяти на себе тягар відповідальності за вирішення проблем району. Першочерговими також стануть формування нового районного бюджету, взаємодія з сільрадами з питань екологічного стану населених пунктів, тощо.
До речі, на  питаннях благоустрою та санітарної очистки під час представлень особливо акцентував увагу голова ОДА. Він закликав організувати роботи, щоб привести у належний естетичний та санітарний стан населені пункти краю.
 
ДЛЯ ДОВІДКИ: Федір Федорович Турчин народився 14 березня 1951 року в місті Хуст. В 1977 році закінчив навчання в УжДУ. Спеціальність – фінанси та кредит. Розпочинав трудову діяльність слюсарем будівельно-монтажного управління тресту «Хустхімбуд». 1972-1978 роки – газозварювальник, інженер в Хустської пересувної механізованої колони облспоживспілки. З 1978 до 1983 року Федір Федорович працює в Хустській механізованій пересувній колоні тресту «Закарпаттяводбуд» на посадах економіста, начальника планового відділу. З 1983 до 1987 року – інспектор Хустського районного комітету народного контролю. 1987-1994 роки – заступник голови Хустського райвиконкому, Хустської РДА. 1994-19950ті роки Федір Турчин очолює Хустську райраду. Наступні три роки працює головою Хустської РДА. З 1998 до 2006 року – голова Хустської райради. 2006-2007 роки – помічник-консультант народного депутата України.
   Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня. Депутат Хустської райради.

***
 Єдиний район в області, де керівник був перепризначений – Міжгірський. За словами голови ОДА, після ретельного моніторингу ситуації  в районі було прийнято рішення призначити головою райадміністрації Івана Романа, який обіймав цю посаду останні три роки.
 – Тут сильна вертикаль влади, є порозуміння з депутатським корпусом, органами місцевого самоврядування, – констатував голова ОДА.
 Серед основних орієнтирів для Міжгірщини має стати туризм та рекреація. Олександр Ледида зазначив, що у планах влади – розробка загальнодержавної програми розвитку туризму Закарпатської області. І що надзвичайно важливо – в цьому питанні є відчутна підтримка Глави держави Віктора Федоровича Януковича.

ДЛЯ ДОВІДКИ: Іван Юрієвич Роман народився 8 травня 1967 року в селі Рокосово Хустського району. У 1992 році закінчив Ленінградський інженерно-економічний інститут ім. П. Тольятті. Спеціальність – організація механізованої обробки економічної інформації. Трудову діяльність розпочинав в колгоспі «Червона зірка» (с. Синевир Міжгірського району). З 1992 – на різних посадах в Державній податковій інспекції Хустського району. Іван Юрієвич працює інспектором, начальником управління, заступником начальника інспекції. У 2007 році призначений начальником Державної податкової інспекції у Міжгірському районі. Цього ж року призначений головою Міжгірської РДА.
 Депутат Хустської райради.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації