В Ужгородській митниці ректор Академії митної служби України Віктор Ченцов зустрівся з колишніми випускниками

В Ужгородській митниці відбулась зустріч ректора Академії митної служби України Віктора Ченцова з колишніми випускниками, а теперішніми митниками Чопської та Ужгородської митних установ. Не без гордості Віктор Васильович продемонстрував своїм колишнім підопічним іміджевий відеоролик про єдиного в Україні спеціалізованого вищого навчального закладу, в якому кваліфіковані викладачі готують майбутніх митників. Професійно підібрані відеокадри, наштовхнули молодих спеціалістів на згадку про свої незабутні безцінні учбові роки та хвилюючі хвилини урочистих випускних заходів… 

На початку розмови керівник академії наголосив на пріоритетності ролі і значенні митної служби для розвитку держави, важливості у формуванні митної політики та основній її функції – захисті економічних кордонів. І все це, безумовно, пов’язано з вихованням майбутніх професійних кадрів для митної системи, підготовкою яких займається фаховий дипломований колектив Академії. Відрадно, що велика увага приділяється впровадженню в навчальний процес нових освітніх технологій, що дає більш якісний рівень теоретичних знань, а проходження курсантів практики виключно на митницях – дає необхідні навички для подальшої їх роботи. До речі, всі випускники академії отримують спеціальні звання і гарантовану роботу в митній системі, повідомила Інтернет-виданню zakarpatpost.net  Вікторія Сенгетовська прес-секретар Ужгородської митниці.

 На сьогодні з найпрестижнішого в Україні вищого навчального закладу в Ужгородській митниці працює 21 випускник з різних факультетів. Насамперед, Віктора Васильовича цікавило, як адаптувалися «перші ластівки» (2002 року випуску) в колективах митниць після закінчення Академії та які здобутки мають з практичних навичок. Молоді фахівці радо ділилися процесом адаптації та набуття досвіду митної справи в  митницях. Водночас прозвучали прохання випускників збільшити викладання деяких дисциплін для майбутніх митників, що потребують більших знань в процесі роботи у різних підрозділах митниці. Зокрема, потребують більш детального навчання та виробничої практики з митного оформлення, ідентифікації товарів, способи визначення їх вартості, проведення експертних досліджень тощо.

Насамкінець зустрічі, ректор Академії особисто подякував своїм колишнім підопічним за теплий прийом, відмітивши, що повністю задоволений рівнем та якістю підготовки всіх випускників, які показують відмінну результативність та самоорганізацію в роботі та побажав їм кар’єрного зростання, успішної реалізації професії митника.

zakarpatpost.net