Ужгородські швейниці завзято підтримують рух “За чисте довкілля”

На підприємстві традиційно наводять лад у стінах фабрики та на подвір’ї, завзято підтримують рух з благоустрою „За чисте довкілля”.
– Жіночий колектив більше орієнтується на збереження існуючого порядку, має детальний та виважений підхід до справи, за яку береться, смак «до дрібниць». Тому на нашому підприємстві нема потреб проводити генеральні суботники, але ми традиційно наводимо лад у стінах фабрики та на подвір’ї, завзято підтримуємо рух з благоустрою „За чисте довкілля”. Адже, як підкреслив голова облради Михайло Кічковський, підписавши відповідне розпорядження, це – ще одна нагода об’єднати зусилля депутатів, органів місцевого самоврядування, структур виконавчої влади, громадськості в збереженні та примноженні зелених насаджень, приведення до належного естетичного вигляду адміністративних будинків рад та прилеглих територій, – розповідає директор Ужгородської швейної фабрики, голова комісії з питань регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою Мирослава Каламуняк.
І на робочих місцях, і на основній території підприємства, і на прилеглій, де в усі часи око милували впорядковані клумби з квітами, охайно доглянуті місця відпочинку, пострижені дерева – і цього разу всюди кипіла робота. Вийшли на толоку і управлінці , і прості робочі. Щоб рідна фабрика виглядала ще кращою, ще охайнішою. Як і личить у жіночому колективі.
Відтак управлінці з таким же ж запалом взялися наводити порядок на Київській набережній, розчищаючи прилеглий берег ріки Уж від Борщівника, та облагороджувати частину вул. Климпуша, що в обласному центрі. Тут вони хотіли б залишити для молодого покоління зелену алею, оскільки цей мікрорайон обживається.
Анна Романенчук, сайт Закарпатської обласної ради