Закарпаття: День відкритих дверей Свалявського професійно-будівельного ліцею (ФОТО)

Весна для дев’ятикласників – особлива пора, адже необхідно прийняти важливе рішення: чи продовжувати навчання у школі, чи варто зробити перший крок на стежину професійного життя і визначитися із майбутнім фахом.

Щоб допомогти старшокласникам знайти власну стежину до професії, мінімізувати помилки у виборі життєвого шляху, Свалявський районний центр зайнятості провів масовий профінформаційний захід для шкільної молоді «День відкритих дверей Свалявського професійно-будівельного ліцею». Захід проведено спільно зі Свалявським будівельним ліцеєм та відділом освіти Свалявської райдержадміністрації в просторому актовому залі навчального закладу.
Випускники мали можливість ознайомитися з професіями, за якими проводиться навчання у Свалявському професійному будівельному ліцеї, отримати інформацію про профорієнтаційні послуги, які надає центр зайнятості для учнівської молоді, інформацію про ринок праці в районі. До уваги всіх присутніх були представлені різноманітні, цікаві експонати з позанавчального життя, роботи виготовлені власними руками учнів ліцею. Був серед стендів й інформаційний стенд Свалявського центру зайнятості, інформацію, представлену на ньому, зацікавлено вивчали інформацію, представлену службою зайнятості, жваво обговорювали барометр професій, а також випускники отримали брошури та корисну інформацію про професії, які користуються попитом на ринку праці.
Відкрив захід директор будівельного ліцею Михайло Ілліч Гулович. Він ознайомив випускників шкіл з історією будівельного ліцею та його розвитком. Про послуги, які надає державна служба зайнятості та професії, які користуються попитом на ринку праці розповів начальник відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості М.М.Чернуха. Для випускників шкіл була організовано екскурсія по навчальному закладі, майстернях, музеї.
На профінформаційному заході були присутні 250 випускників загальноосвітніх шкіл району, з них випускники загальноосвітніх шкіл 9 класів – 155 осіб,  випускники 11 – класів – 95 осіб.
Василь Тимкович, директор Свалявського районного центру зайнятості