2 травня ФК “Верховина” дебютує у футбольному чемпіонаті Закарпаття

23 квітня у Міжгір’ї відбулася чергова нарада з приводу складної ситуації ФК “Верховина“ у чемпіонаті Закарпаття, в якій взяли участь заступник голови Міжгірської райради Володимир Голодняк, перший заступник голови РДА Василь Радовецький, керівник апарату РДА Юрій Гнепа, депутат райради Ярослав Мандель, директор профліцею Василь Маринець, тренер команди Василь Шегда, а також головлікар райсанепідемстанції Олександр Дорошенко.
Довгу низку болючих проблем доводиться врегульовувати в авральному порядку, першість вже розпочалась. Серед приємних новин та, що склад команди вже є і проведено цього тижня два тренувальні збори. А невтішних фактів — безліч. Виявляється, що “Верховина“ залишилася навіть без спортивної форми. Керівництвом клубу оперативно складено кошторис витрат на утримання, в тому числі на амуніцію, але де взяти кошти, бо, програма підтримки клубу прийнята на сесії райради, та ба, ще не сформовано районний бюджет і з фінансуванням необхідно наразі зачекати. І все-таки, здається, всупереч складнощам будуть позитивні результати — влада, від якої залежить багато чого, йде назустріч клубу. Василь Шегда повідомив, що його підопічні у боргу не залишаться: “Верховина“ за мету ставить потрапити, як мінімум у 10 кращих у підсумковій таблиці цього сезону, а то й посісти 7-8 місце. Щоб досягати успіхів, передбачається і стимулювання гравців, які демонструватимуть високу майстерність на полі.
Дуже прикро, що головна спортивна арена Міжгірщини — райцентрівський стадіон у надзвичайно плачевному стані. “Авангарду“ врешті-решт і треба мати турботливого хазяїна. До честі Василя Маринця, він зобов’язався силами профліцею встановити на стадіоні туалети, а Юрій Гнепа, який, до речі, є членом виконкому федерації футболу Закарпаття, повідомив, що мав розмову з п. Ланьо — головою ФФЗ, котрий пообіцяв безоплатно виділити 1200 трибунних крісел. Є надія і на директора ДП “Міжгірський лісгосп“ Івана Хилу, що теж підставить плече — проведе заміну старих лавиць.
Вчора було проведено ще одне спільне зібрання керівництва клубу, керівників районної влади та підприємців, до яких висловлено прохання допомоги команді. Треба вірити, що слова підкріпляться ділом. За спортивний імідж Міжгірщині потрібно, звісно, піклуватися громадою. А “Верховині”, яка лише 2 травня у себе вдома за зустрічі з “Боржавою” (Довге) дебютує у 65 чемпіонаті Закарпаття, щиро бажаємо досягати футбольних висот.
Василь ПИЛИПЧУК, “Верховина”