Мукачівський СК “Сінай” виграв першість Закарпаття з Карате-До “Шотокан”

Нещодавно м.Мукачево приймало обласний Чемпіонат з Карате-До «Шотокан», на якому зібралося близько 70 спортсменів з різних куточків Закарпаття, а саме СК «Атлант» з Іршави, S-Клуб з Ужгорода, СК «Бусідо» з Виноградова, СК «Тхеан» з с. Довге, Іршавського р-н та СК «Сінай» з Мукачева.
Хочеться відзначити високий рівень організації змагань; кваліфікованість та розважливість суддів; сміливість, дисциплінованість та бойовий дух спортсменів. Змагання проходили на двох спеціалізованих площадках. Організаторами змагань було проведено комп’ютерне жеребкування учасників змагань. Було розіграно 30 комплектів нагород в трьох видах змагань , а саме з розділів «спортивного куміте», «традиційного куміте», та розділу «ката»
Зворушливим було хвилювання самих юних спортсменів, що уперше спробували свої сили на татамі, і хвилювання батьків перед їх виступами, та підтримка тренерів , адже перші свої нагороди  отримали: Керечанин Назар та Лемак Петро з с.Довге, Прокопенко Роман та Мухтарулін Тимур з Мукачева, Брецко Ярослав з Ужгорода. Серед юніорів досить вдало виступили: Матл Мартин, Забишній Сергій, Егорова Юлія, Дубович Микола з Мукачева, Лендел Ростислав, Клюса Олександр, Данко Іван з Іршави.
На тлі змагань як завжди змогли виділитись і найдосвідченіші наші спортсмени, багаторазові призери України: Дзямко Андрій, Керек Павло, Дячук Валерій, з СК «Сінай» та Греньо Наталія , Китаєва Марія з СК «Бусідо». Цей турнір для деяких з спортсменів виявився найвдалішим в сезоні, адже в перше в історії проведення чемпіонатів абсолютними чемпіонами в своїх категоріях стали: Матл Мартин, Дячук Валерій, Дзямко Андрій з СК «Сінай» та Данко Іван з СК «Атлант», які спромоглися завоювали по три золоті медалі чемпіонату в своїх вікових групах.
Не можна не відзначити, що і в цей раз Мукачівські каратисти з СК «Сінай» були найкращими та здобули 1 місце у командному заліку. Другими поспіль стали спортсмени з Іршави СК «Атлант», третє місце завоювали спортсмени з «Тхеану»,  Що ж будемо чекати їх подальших успіхів та вдалих виступів на Всеукраїнських змаганнях, що незабаром відбудуться у Харкові.
Інформаційна служба ЗОФКШ