На Закарпатті школярам влаштовують екскурсії по святим місцям

У церковній недільній школі, що діє при Петро-Павлівському православному храмі смт. Міжгір’я, займаються понад 30 дітей різних вікових категорій. Протягом навчального року вони освоюють духовні знання, вчаться благочестивої поведінки. А з нагоди релігійних празників, як святого Миколая, Різдва Христового, Восресіння Ісуса Христа виступають перед прихожанами храму з тематичними літературними виставами.
Як нагороду за плідну працю протягом року, для дітей церковної школи вже традиційно в перші весняні дні організовуємо поїздки по святих місцях Закарпаття, у яких вже багато років поспіль транспортом забезпечує Василь Щур, голова селищної ради.
Позаминулої суботи діти знайомилися з духовними цінностями святих монастирів — жіночого в Липчі та чоловічого в с. Нанково (Іза-Карпутлаш). В останньому, де ми приклонялися до мощей Преподобного Алексія Карпаторуського, екскурсію по святині нам організував отець Амфілахій, який цікаво розповів про життя ісповідника Закарпаття, його чудодійну силу зцілення хворих. Із джерела Нанківської ікони Божої Матері діти пили освячену водичку і привезли її додому.
Такі екскурсії по святинях нашого краю духовно збагачують підростаюче покоління, зміцнюють знання і віру в Бога, що, звичайно, у нинішній нелегкий час є дуже потрібним для нашої молоді. За розуміння цього щире спасибі висловлюю від себе особисто, дітей та їхніх батьків меру Міжгір’я Василю Щуру, всім працівникам та депутатам селищної ради, а також водіям Івану Фурдю та Василю Сопку за їх уважність, витримку і професіоналізм в роботі. Адже це їх спільний вклад у духовне та світське виховання наших нащадків. Нехай Бог допомагає їм у добрих справах, а їх благі наміри на славу Божу будуть увінчані успіхами та людською вдячністю.
прот. Євгеній Добра, настоятель Петро-Павлівського православного храму смт. Міжгір’я, “Закарпаття online”