День відкритих дверей пройшов у Мукачівській спецшколі-інтернаті для слабозорих дітей

Тісна співпраця вже багато років єднає Мукачівський  міський  центр зайнятості та спецшколу-інтернат для слабозорих дітей. Так, 28 квітня 2010 року  відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями  7-10 класів цієї школи з метою формування у них уяви про правильну орієнтацію на професійне самовизначення. У школі навчаються діти з вадами зору з різних районів  Закарпатської області.
Фахівці центру зайнятості Надія Гуменюк та Мар’яна Булеца розповіли присутнім про стан ринку праці у місті Мукачеві, потребу в працівниках, про   професійно-технічні навчальні заклади, які готують спеціалістів для задоволення цих потреб. 
Докладніше  про Мукачівський професійний ліцей розповіли викладачі цього навчального закладу Олександр  Гал  та Лілія  Сорока. Школярі дізналися про умови вступу, проживання, дізвілля та пільги, якими користуються діти-сироти та діти з обмеженими фізичними можливостями.
Для тих, хто ще не знайшов свій шлях у майбутнє,  можливе продовження навчання у  Київській  філії вечірньої  школи для сліпих та слабозорих. Олександра Дзямко та Людмила Курах розповіли про цей навчальний заклад,  де можна навчатися також і заочно, здобуваючи повну загальну середню освіту.
Організатори  профорієнтаційного заходу Надія Тімоніна та Василь Лазар  під керівництвом завуча Людмили Василівни Петрус провели оглядову екскурсію спецшколи-інтернату для надання інформації щодо умов навчання і проживання, професійної підготовки та профадаптації випускників цієї школи.
Надія Гуменюк, начальник відділу активної підтримки Мукачівського міського центру зайнятості