У Закарпатській ОДА обговорили впровадження економічних реформ на місцях

У четвер, 29 квітня, під головуванням голови облдержадміністрації Олександра Ледиди відбулась нарада, на якій обговорювалися питання роботи обласного комітету економічних реформ та завдання райдержадміністрацій щодо впровадження відповідних реформ на місцях, виконання заходів з підготовки та відзначення в області 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років, проведення весняно-польових робіт та інші.
У нараді також взяли участь заступники голови облдержадміністрації, керівники районів, управлінь та структурних підрозділів облдержадміністрації. 
Доповідаючи, начальник головного управління економіки облдержадміністрації Віктор Погорелов відзначив, що вже відбулося чотири засідання обласного комітету економічних реформ, утворено 21 тимчасову робочу підгрупу, затверджено план роботи обласного комітету до 1 липня цього року. Деякі пропозиції галузевих підгруп уже направили відповідним підгрупам Комітету економічних реформ при Президентові України. За словами Віктора Погорелова, на засіданнях обласного комітету ініційовано проведення круглих столів, громадських, експертних обговорень та інших заходів, аби залучити до процесів реформування галузей економіки, соціальної сфери широке коло громадськості. Владі на місцях слід активніше долучитися до процесу надання пропозицій з вирішення проблем, що назріли, переглянути середньострокові програми соціально-економічного розвитку районів, внести відповідні зміни.
Керівник краю застеріг присутніх від формального ставлення до процесу внесення пропозицій. Вони мають бути конструктивними, – наголосив Олександр Ледида.
Заступник голови облдержадміністрації Іван Качур доповів про хід підготовки до відзначення 65-річчя Дня Перемоги. Плани відповідних заходів готові, вирішені питання розподілу путівок в санаторії краю, одноразових виплат, нагородження ветеранів, інвалідів війни тощо. Жоден з них не залишиться поза увагою влади.
– Голови райдержадміністрацій несуть персональну відповідальність за підготовку та проведення заходів до 65-річчя Перемоги, – підкреслив Олександр Олександрович.
Також присутні обговорили питання весняно-польових робіт,  проведення у травні Дня добросусідства на Великоберезнянщині. Йшлося і про прийняття місцевих бюджетів.
Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської облдержадміністрації