Закарпаття: У Хусті затримали любителя “приміряти” чужі посади

Нещодавно закарпатська міліція затримала уродженця Мукачева, який, представляючись Міністром внутрішніх справ України, брав гроші з бажаючих працювати на посадах в органах влади, в тому числі і в міліції. Нині цей горе-“міністр” перебуває в слідчому ізоляторі, стосовно нього порушено кримінальну справу. Однак в краї не бракує й інших любителів “розвести на копійку”.
У Хустський міськвідділ міліції нещодавно звернувся із заявою місцевий приватний підприємець. Чоловік розповів про халепу, в яку потрапив трохи раніше. Михайло має в Хусті склад продуктів харчування та кафе-бар. У підприємців, як відомо, постійно виникають якісь проблеми з контролюючими органами. Мав їх і згаданий приватний підприємець. Тому, коли до нього підійшов на вигляд знайомий чоловік і запропонував владнати всі проблеми з контролюючими органами (за винагороду, звичайно), підприємець, подумавши, погодився. Ще б не погодитися, коли “рятівник” наголосив: все вирішуватиме не будь-хто, а сам заступник “губернатора” області.
За свої послуги “доброзичливець” зажадав й отримав 8000 гривень. На тому й розійшлися. Найцікавіше те, що на цей час згаданий заступник голови ОДА уже не обіймав цю посаду у зв’язку із зміною влади.
Чи то проблеми підприємця не зникали, чи хтось підказав, що його просто “розвели”. Так чи інакше, але невдовзі Михайло звернувся до міліції із заявою про скоєння стосовно нього шахрайських дій. А далі з’явилася інша аналогічна заява.
Лікар однієї з ЦРЛ пан Р. повідомив про те, що він дав хабар 500 доларів знайомому жителю міста, які той мав передати згаданому заступнику голови ОДА, аби лікар залишився на своїй посаді…
– Шахрая, який видурював у людей гроші, затримали працівники УБОЗу, – повідомляє помічник начальника Хустського МВ ГУМВС України в Закарпатській області Сергій ШИМОН. – Цей чоловік раніше не судимий, займається бізнесом, має квартиру та авто. У поле зору міліції не потрапляв. За цим фактом нині проводиться розслідування, зокрема перевіряється причетність затриманого до скоєння інших злочинів.
Володимир Павлюх, ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області