Закарпаття: У концерті “станція Ужгород” найкращі танцюристи України

12 травня, у рамках фестивалю “Сакура Фест-2010”, у Закарпатському обласному драматичному театрі відбудеться черговий концерт, організований студією сучасного танцю “Бліц”. Основна ідея концерту – зібрати на одній сцені кращих виконавців сучасної хореографії з усієї України, звідси й назва дійства – “СТАНЦІЯ Ужгород”.
Серед учасників – відомі всім фіналісти шоу “Танцюють всі – 2”: Катерина Бухтіярова, Сергій Змійок, Роман Дмитрик та Артем Гордєєв. Окрім вже відомих танців, відома “трійця” теле-проекту презентує нову постановку під назвою “Три мушкетери”.
Також у концерті братимуть участь соліст Театру танцю “Soul B” Юрій Пристаєцький і вже відомі ужгородцям “Light Dance Company” (м. Рівне) та “Art People” (м. Дніпропетровськ).
У виконанні “Бліцу” глядачі зможуть побачити не тільки нові постановки у стилях хіп-хоп та контемпорарі, але й танець-презентацію нещодавно створеного спектаклю (хореографи-постановники – Тетяна Островерх, Юрій Пристаєцький та Олена Камінська). Сам спектакль “Бліц” планує показати вже восени цього року.
Для “Бліцу” цей концерт – не просто зустріч друзів, це й підведення підсумків роботи за рік. З червня минулого, 2009 року, учасники студії встигли побувати на майстер-класах відомих в Україні та світі хореографів. Серед них: Тетяна Островерх (Україна), Костянтин Томільченко (Україна), Крістіна Шишкарьова (Україна), Олексій Бусько (Україна), Антон Овчінніков (Україна), Salah (Франція), Niako (Франція), Ton Greten (Голандія), Steeve Austin (Бельгія), Robin (Бельгія), Lil Phill (Бельгія), Alex Russo (Росія) та ще багато інших.
От і цього разу, вже наступного після концерту дня бліцівці та їх друзі “по цеху” планують спільно попрацювати та поділитись новими знаннями на спільних майстер-класах, а також розпочати роботу над новими постановками.