Угорщина: Відділ україномовних видань відкрився у бібліотеці міста Варпалота

У місті Варпалота за ініціативи місцевого самоврядування українців та міської бібліотеки відбулося відкриття відділу україномовних видань. 
Як повідомили у Державному самоврядуванні українців Угорщини, першу невелику добірку книжок зібрав та підготував для передачі бібліотеці Центр української культури та документації міста Будапешт, першу невелику добірку книжок зібрав та підготував для передачі бібліотеці Центр української культури та документації міста Будапешт.

Урочисте відкриття відділу проходило в присутності мера Варпалоти АрпадаНеймета  та директора міської бібліотеки Ласло Будаї.

Передаючи книги, голова Державного самоврядування українців Угорщини Ярослава Хортяні підкреслила: “Відкриття українського відділу у міській бібліотеці – це найкращий приклад поваги жителів Варпалоти до місцевої української громади. Місто, яке так доброзичливо ставиться до культури інших народів, має велике майбутнє. З цього часу мешканці Варпалоти отримають додаткову можливість більше дізнатися про Україну та українську культуру”.