Ужгородський патріарх contemporary-art Павло Ковач їде до Львова на арт-проект “Park.in”

У Львові 8-10 травня до 130-річчя Стрийського парку пройде арт-проект «Park.in», що є черговим етапом міжнародного енвайронмент-проекту «Трансгресії».

Як повідомили в МО «Дзиґа», упродовж кількох днів у Стрийському парку сучасні українські митці, серед яких – патріархи contemporary-art Павло Ковач (Ужгород), Сергій Якунін (Львів), Ганна Сидоренко (Львів) творитимуть інсталяції, об’єкти, перформанси та синтезовані проекти поряд з молодими митцями Олегом Сусленком (Львів), Русланом Трембою (Ужгород), Володимиром Топієм (Судова Вишня), Дмитром Шияном (Одеса), Олексієм Коношенком (Львів) та ін.

Куратором та учасником проекту є Мирослав Вайда.

За словами організаторів, проект «Park.in» – це своєрідна арт-діагностика публічного простору, яким вже понад 130 років є Стрийський парк. Як підсумок – передбачувані та непередбачувані результати цієї арт-діагностики – мистецькі твори.

Отож, 8-10 травня у Стрийському парку відбуватимуться: презентації проектів (щодня о 15.00, збір біля пам’ятника Кілінському), зустрічі з митцями, майстер-класи.

Кращі роботи митців увійдуть до підсумкової виставки міжнародного енвайронмент-проекту «Трансгресії», що згодом презентуватиметься у Києві та Любліні, а двох молодих митців буде запрошено реалізовувати свої проекти на фестивалі «Fort.missia».

Захід.net