В Ужгороді міліція затримала 16-літнього вбивцю

Закривавлене тіло людини у парку відпочинку поблизу спорткомплексу «Спартак» в Ужгороді знайшов о 7-й годині ранку 4 травня випадковий перехожий. Про страшну знахідку чоловік повідомив у міліцію.
На місце пригоди виїхали начальник ГУМВС України в Закарпатській області полковник міліції Віктор Русин, його перший заступник полковник Володимир Шелепець, начальник Ужгородського міського управління міліції полковник Іван Цьока та посилена слідчо-оперативна група.
Загиблим виявився житель Києва, котрий працював заступником керівника одного з підприємств Ужгорода. Експерти встановили, що у небіжчика численні переломи склепіння черепа, ребер, інші тілесні ушкодження, котрі виявилися несумісними з життям.
У ході проведених оперативно-пошукових заходів правоохоронці через три години встановили та затримали вбивцю: 16-річного ужгородця. Підозрюваного затримали вдома у ліжку. Як повідомив перший заступник начальника ГУМВС полковник міліції Володимир Шелепець, у підлітка вилучили й речові докази скоєння злочину: два мобільні телефони, котрі належали вбитому та закривавлений одяг. Затриманий зізнався у скоєнні злочину й розповів, як усе було.
Того фатального вечора вони, зустрівшись з потерпілим, пішли у парк випити. Під час розпиття спиртного між ними виникла сварка, у ході якої ужгородець завдав своєму опоненту тяжкі тілесні ушкодження, які й призвели до смерті. Після скоєння тяжкого злочину, близько четвертої години ранку, вбивця покинув свою жертву помирати, а сам пішов додому спати…
За цим фактом порушено кримінальну справу, обставини якої з’ясовує слідство.
ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області