Закарпаття: На Кубку Міжгірщини з футболу дістатися фіналу прагнула кожна команда

Обидва півфінальні матчі розіграшу кубка Міжгірщини проводилися, так би мовити, у передмісті райцентру — сусідньому Лозянському. І не випадково, адже зараз у нашому краї тут найкращий сільський стадіон.

Цієї пори стан його поліпшився ще на кращий зразок завдяки зусиллям сільського голови Іван Сопка. Напередодні працівники місцевого органу самоврядування добре потрудилися, щоб спортивна арена виглядала привабливою. Осідок теж має охайний вид, бо як керівництво населеного пункту, так і його жителі серйозно піклуються про марку культури Лозянського.

Цю приємність доповнили і самі сюжети півфінальних ігор. Жодна з команд не хотіла програвати, прагнучи участі у головному поєдинку боротьби за почесний спортивний трофей району. Але не кожному до кінця щастить.

Обидві зустрічі завершилися з однаковими рахунками — 2:1, що ілюструє мінімальну перевагу в безкомпромісній футбольній битві. ФК “Лозянське” зумів здобути успіх над сусідами — ФК “Міжгір’я – Сойми”, а ФК “Колочава – Негровець” здолав ФК “Вучкове”.

Отож, фіналісти відомі. Дата кінцевого кубкового дербі — 9 травня, а місце його проведення — Міжгір’я, стадіон “Авангард”.

Василь ПИЛИПЧУК, “Верховина”