Ужгородець Іван Дідик демонструє кольорову графіку у Львові

Майстер пастелі Іван Дідик із Ужгорода, який повернув моду на цю техніку кольорової графіки, нині репрезентує свій творчий доробок у Львові.

Митець віртуозно передає мерехтливі образи природи, ліричні куточки затишних вуличок, натюрморти, медитативні узагальнення форм, що випромінюють внутрішню енергію, яка йде із середини зображення і ту позитивну енергетику, що притаманна його творчості. Він повернув моду на пастель і має багато послідовників.

«Створивши свою оригінальну візуальну мову із характерним тільки для нього штрихом та колористичною гармонією чистих кольорів, Іван Дідик довів техніку пастелі до вишуканої досконалості», – вважає відома львівська художниця Іванка Войтович, для якої Іван Дідик був першим учителем.

Закоханий у свій рідний край та його культурну спадщину, Іван Дідик не вперше демонструє свої експозиції у Львові, адже це місто йому надзвичайно близьке тим, що дало йому художню освіту в Академії мистецтв.

Довідка

Іван Дідик – викладач Коледжу мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатського художнього інституту, відомий закарпатський художник, член Національної Спілки художників України. У його доробку твори виконані в різних техніках: олійний, акриловий живопис, малярство на склі, акварель, тощо. Митець – учасник багатьох пленерів, групових та персональних виставок як в Україні, так і за кордоном (Німеччина, Словаччина, Франція, Угорщина та ін.).

ЗІК