Закарпаття: У Мукачеві розпочався обласний тур Всеукраїнського творчого фестивалю дітей та молоді з обмеженими можливостями

Щойно у місті Мукачево Закарпатської області відбулося урочисте відкриття обласного туру II Всеукраїнського фестивалю творчості дітей та молоді з обмеженими можливостями «Повір у себе і в тебе повірять».

Ініціатори та організатори цього потужного заходу Закарпатський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями зробили все для того, щоб фестиваль пройшов на високому рівні і став справжнім святом творчості, сповненим радощами та сміхом, дарував кожному учаснику можливість для власної творчої самореалізації, став черговим серйозним кроком на шляху до втілення у життя своєї мрії і насамперед віри у себе і свої сили.

Директор обласний центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Марина Дашик, а власне вперше такий захід проходить у Мукачеві, задоволена і схвильована тим, що їм доводиться приймати у себе гостей , а це 69 дітей з Ужгорода, Виноградова, Сваляви, Хуста. Разом з мукачівцями ці творчі колективи будуть відстоювати право захищати честь нашого краю на Всеукраїнському фестивалі, спіючи пісень та декламуючи вірші, демонструючи досягнення у цирковому мистецтві та мистецтві танцю.

Багата виставка творчих робіт засвідчила, що діти та молодь з функціональними обмеженнями здатні творити яскраве мистецтво, вкладаючи у нього свою багату фантазію та теплоту сердець.

Виступаючі на урочистому відкритті обласного туру Всеукраїнського фестивалю творчості дітей та молоді з обмеженими можливостями «Повір у себе і в тебе повірять» заступник Мукачівського міського голови Михайло Лабош та заступник директора Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Микола Трохименко висловили вдячність усім, хто долучився до проведення сьогоднішнього свята, кому небайдужа доля діточок та молоді з обмеженими можливостями, а самим учасникам побажали великої віри у себе, у своїх друзів та яскравих перемог.

Добрий друг благодійного фонду «Нове життя» Джорж Халік, працівники та вихованці Мукачівського будинку школяра також доклали зусиль, щоб свято відбулося, щоб дитячі усмішки, які сяяли навкруги були радісними та щасливими, а очі випромінювали віру… у себе!

Іван Лендьєл, Мукачево.net