В Ужгороді служба зайнятості провела масовий захід до 65-річчя Великої Перемоги

У рамках реалізації заходів, приурочених до 65 річниці Великої Перемоги над фашистськими загарбниками спеціалісти Ужгородського міського центру зайнятості 6 травня 2010 року в черговий раз провели інформаційний масовий захід, а саме: виїзну акцію мобільного центру за адресою: м. Ужгород, вул.Другетів, поблизу загальносвітньої школи № 21 та ліцею „Лідер”.

У заході взяли участь понад 900 осіб, серед яких були не лише учні загальносвітніх, професійно-технічних навчальних закладів міста, студенти, громадяни та гості міста, а також військовослужбовці, які проходять військову службу у в/ч А-1777.

Захід проводився під гаслом: ”Патріотичне виховання молоді та військовослужбовців Збройних сил України, стан та перспективи”. Усі присутні на ньому мали можливість відвідати та ознайомитися з інформацією виїзного мобільного центру. Очолював та відкривав захід директор центру зайнятості Сергій Олексіюк.

Чимало присутніх отримали вичерпні відповіді на різноманітні запитання. Спеціалісти відділу активної підтримки безробітних розповідали про послуги, які надає державна служба зайнятості, спрямовані насамперед на посилення профорієнтаційної роботи серед молоді з метою вибору професії та подальшого навчання в навчальних закладах міста Ужгорода та області.

На допомогу молоді у професійному виборі були підготовлені професіографічні матеріали. Більшість учнів та студентів зацікавлено знайомилися з наданими їм описами професій, можливістю навчання, здобуття професій та подальшого працевлаштування на підприємствах, організаціях та в установах міста.

Відвідувачі також отримували консультації з працевлаштування на підібрані вакансії, вибору професій та побудови кар’єри, професійного навчання, започаткування власної справи, правових аспектів праці та зайнятості, працевлаштування за кордоном, підбір роботи засобами Інтернет-порталу „Труд”. Усім присутнім на заході надавався роздатковий інформаційний матеріал: брошури, буклети.

Кристина Воробець, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ужгородського міського центру зайнятості