Закарпаття: Бізнес-вумен Мукачева поділилися досвідом підприємницької діяльності

7 травня 2010 року напередодні Дня матері Мукачівський міський центр зайнятості відкрив свої двері перед прекрасними представницями людства. Тут відбувся семінар на тему: “Сучасна жінка”, в якому взяли участь 39 жінок, які перебувають на обліку в пошуках роботи та звернулися за консультацією.

Зі вступним словом перед запрошеними виступила начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Гуменюк, яка розповіла про ринок праці міста, про послуги, які надає служба зайнятості, можливості та ризики працевлаштування за кордоном. Також звернула увагу на те, що надійним помічником і порадником для жінок, які бажають бути успішними, знайти роботу відповідно до професійних інтересів та уподобань, є служба зайнятості.

Учасники семінару активно обмінювались думками щодо набуття впевненості у власних силах, підвищення рівня самооцінки та пошуку оптимальних моделей поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуками роботи.

Про свій шлях до підприємництва розповіла мати трьох дітей Олена Луцо, яка зуміла реалізувати себе, як особистість – започаткувати власну справу і одночасно виховувати трьох дітей. Перед учасниками семінару виступили: бізнес-леді Наталя Фаринич та Вікторія Ярова, які поділились власним досвідом у нелегкій підприємницькій діяльності. У семінарі взяли участь: спеціаліст управління соціального захисту населення Надія Туряниця, Віра Бабій, яка була відзначена нагородою за виховання семи дітей Президентом України.

Підбиваючи підсумки заходу, бачимо, що серед керівників у великому промисловому бізнесі жіночі обличчя поки що бачимо швидше як виняток. Однак сподіваємось, що ця зустріч додасть впевненості жінкам реалізувати себе у професійній діяльності.

Іванна Печкевич, cпеціаліст Мукачівського МЦЗ